0
(0)
موزیک یوتیوب

یوتیوب موزیک به‌ صورت پیش‌فرض روی دستگاه‌ های اندروید نصب خواهد شد

گوگل از‌ این‌ پس روی گوشی‌ های اندرویدی جدید، اپلیکیشن یوتیوب موزیک را به‌صورت از پیش نصب‌ شده ارائه خواهد کرد.

(یوتیوب موزیک) جدیدترین اپلیکیشنی است که گوگل به‌صورت پیش‌ فرض روی گوشی‌ های اندرویدی نصب خواهد کرد. طبق اعلام گوگل، سرویس استریم آنلاین موسیقی گوگل روی تمام دستگاه‌ هایی که با اندروید ۱۰ روانه‌ی بازار شوند، جایگزین اپلیکیشن گوگل‌ پلی موزیک خواهد شد، افزون‌ بر این، تمامی دستگاه‌ های جدیدی که با اندروید ۹ به بازار عرضه شوند نیز شامل این اپلیکیشن خواهند شد.

تاکنون، علاقه‌ مندان به سرویس یوتیوب موزیک می‌ توانستند آن را ازطریق فروشگاه نرم‌ افزاری گوگل‌ پلی دانلود کنند، اما گویا از‌ این‌ پس چنین رویه‌ ای را شاهد نخواهیم بود. برندون بیلینسکی، مدیر محصول یوتیوب موزیک می‌گوید:

شنوندگان سرویس گوگل‌ پلی موزیک با دستگاه‌ های جدید اندروید ۱۰ می‌ توانند اپلیکیشن یادشده را ازطریق فروشگاه گوگل‌ پلی دریافت کنند و با واردشدن به حساب کاربری خود به شنیدن موسیقی ادامه دهند.

از زمان راه‌ اندازی سرویس یوتیوب موزیک، گوگل از جایگزینی این سرویس با گوگل پلی موزیک در آینده خبر داد، با‌این‌حال مشکلاتی که برای انتقال داده‌ های کاربران به سرویس جدید اتفاق افتاد، موجب شد تا این روند به تأخیر بیفتد و کاربران کمتری تمایل به مهاجرت داشته باشند.

گوگل تاکنون تبلیغات زیادی را برای سرویس یوتیوب موزیک انجام داده؛ تا جایی‌ که مشترکین سرویس پولی یوتیوب علاوه‌بر تجربه‌ی بدون‌ تبلیغ یوتیوب، قادر به استریم و دانلود موسیقی‌ ازطریق یوتیوب موزیک نیز خواهند بود

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین رضایت کاربران 0 / 5. تعداد رای : 0

اولین امتیاز را ثبت کن