0
(0)

هدف از استخدام مشاور سئو

هدف از استخدام مشاور سئو

در مطلب مشاور سئو کیست توضیحاتی درباره اهمیت سئو در کسب و کار دیجیتال ارائه دادیم. گفتیم که دیگر امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و انواع فضای مجازی، کسانی که فقط تجارت به سبک قدیم و بدون تبلیغات را ترجیح می دهند، پیشرفت زیادی نخواهند داشت.

سئوکار چه کاری انجام می‌دهد؟

به طور کلی کار یک متخصص سئو ارائه راهکارهایی برای بالابردن ترافیک سایت جهت افزایش بازدید و رتبه سایت شما می باشد. به عبارت دیگر متخصص سئو با انواع روشهای دیجیتال مارکتینگ سعی در شناساندن سریعتر برند و خدمات شما در مکانهای مختلف به منظور بالابردن نرخ سود و فروش شما دارد.

 مشاور سئو کیست ؟

مشاور یا متخصص سئو کسی است که با اقدامات مناسب موجب رسیدن سایت شما به رتبه های بالاتر در موتورهای جستجو می گردد. این افراد می دانند که چه کنند تا بازدید بیشتری از سایت شما با استفاده از موتورهای جستجو انجام گیرد.

اهداف مهم و استراتژیک مشاور سئو

ممکن است برای شما هم این سوال پیش آید که کاربرد سئو چیست. به چه علت مشاغل مختلف برای دریافت نتایج بهتر نیاز به استخدام سئوکار دارند. برای پاسخ به این سوالها میتوان از سه منظر به این مسئله بپردازیم.

 • آگاهی از برند

  سریعترین و ساده ترین و البته مهم ترین هدف و کاربرد راه اندازی وبسایت و بهبود سئوی آن شناساندن برند و محصول یک کسب و کار می باشد. معمولا در شهرک های صنعتی شرکتها و کسب و کارهای مختلفی وجود دارند که نیازمند شناساندن برند و محصول خود به مردم و سایر مشاغل مرتبط می باشند. در دنیای تجارت امروزی مهمترین کار برای فروش محصول شناساندن محصول و برند خود به متقاضیان می باشد. اگر نتوانید این کار را به درستی انجام دهید محکوم به شکست و یا با کمی شانس محکوم به کوچک ماندن می باشید.

  برخی افراد تصور میکنند تا زمانی که در رتبه های اول گوگل قرار نگیرند، هیچ شانسی برای شناخته شدن ندارند. این مسئله اما کاملا اشتباه است. البته که با صرف هزینه و کار بیشتر بر روی سایت می توانید به رتبه های بالاتر بروید و بیشتر شناخته شوید. اما با راه اندازی سایت و انجام تبلیغات اصولی و درست و یک سری کارهای بازاریابی اینترنتی که در تخصص مشاور سئو می باشد. می توانید در سریعترین زمان به هدف اصلی تان از انجام این کارها یعنی آشناسازی مردم از برندتان دست یابید.

 • افزایش ترافیک وبسایت

  بعد از شناساندن برندتان، مهمترین هدف مشاور سئو، افزایش ترافیک وبسایت شما می باشد. برای فهمیدن این موضوع یک مثال ساده را بیان می نماییم. فردی در مکانی به جز مکانهای  اصلی شهر یک مغازه می زند. در ابتدا کسی این فرد را نمیشناسد. بعد از مدتی فرد با انجام تبلیغات مناسب، نصب تابلوهای گوناگون، چراغانی و جذاب نمودن ظاهر و دکور مغازه و ارائه محصولات با کیفیت و با هزینه مناسب خود را به مردم می شناساند. به عبارت دیگر فرد پاخور مغازه اش را بالا می برد.

  مشاور سئو هم همین کارها را برای شما انجام می دهد. شما با طراحی سایت خود در واقع مغازه خود را راه اندازی نموده اید. برای افزایش پاخور مغازه تان و ترافیک سایت تان باید یک سری کارها انجام دهید. مشاور سئو متخصص انجام این کارها می باشد تا بتوانید در سریعترین زمان ممکن افزایش ترافیک سایت را داشته باشید.

 • بازگشت سرمایه، یکی از دلایل اصلی استخدام مشاور سئو

  اصلی ترین مزیت استخدام مشاور سئو، بازگشت سریع سرمایه می باشد. یک مشاور سئو با افزایش دادن ترافیک سایت موجب بیشتر دیده شدن سایت می گردد. بیشتر دیده شدن سایت به معنی بالارفتن فروش و مشتریان مورد نظر شما می باشد.

  به طور کلی هر شرکتی در ابتدای کار مقداری هزینه انجام می دهد. و زمان خاصی طول می کشد تا باتوجه به نوع خدمات، هزینه انجام شده در ابتدای کار بر گردد و آن شرکت به سود دهی برسد. مشاور سئو با راههایی که می داند این زمان را کاهش می دهد. دیجیتال مارکتینگ و سئو سایت از جمله این موارد می باشد.

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

برای امتیاز به مطلب روی ستاره ها بزنید.

میانگین رضایت کاربران 0 / 5. تعداد رای : 0

اولین امتیاز را ثبت کن