FPJ   جدیدترین دستگاه لیزر ساخت کمپانیKE– Medical سویس

دستگاه FPJ محصول شرکت KE-MEDICAL سویس می باشد این دستگاه با توجه به اینکه قابلیت تنظیم میزان انرژی تابشی ، مدت زمان تابش پرتو (PULSE DURATION ) ،قابلیت تعویض فیلتر که نتیجه آن تولید پرتوهایی با طول موج های مختلف می باشد و همچنین قابلیت تغییر hand piece را دارد که تغییر این پارامترها این قابلیت را به پزشک متخصص با تجربه می دهد تا بتواند طیف وسیعی از یبماریهای پوستی را درمان کند موارد زیر کاریردهای دستگاه FPJ می باشد.
• درمان لک
• درمان جوش و آثار باقیمانده از جوش
• ضابعات عروقی و واریس
• جوانسازی پوست
• بهبود آثار باقیمانده بعد از عمل جراحی

ke_medical_hair_skin_01

• درمان لک و ضایعات رنگی پوست

این ضایعات قابل درمان و شامل کک ومک ها، لک های پوستی ناشی از سالخوردگی و یا آفتاب (Solar Lentigos) و نقاط قهوه ای کمرنگ (Cafe au lait spots) می باشند.

• درمان جوش و آثار باقیمانده از جوش

انرژی پرتو لیزر دریافت شده توسط پوست هم قادر به از بین بردن التهاب جوشها بوده و هم می تواند باکتریهای موثر در ایجاد جوش را از بین ببرد. به غیر از درمان جوشها، آثار باقی مانده شامل لکهای قهوه ای و فرورفتگیهای روی پوست را نیز می توان تا حد زیادی بهبود بخشید

aknebehandlung

• ضایعات عروقی و واریس

ضایعاتی که دارای خون هستند، به طور معمول به لیزر درمانی جواب می دهند. این ضایعات شامل عروق خونی ناخواسته در صورت مانند رگهای ظریف روی صورت،قرمزی و التهاب یکپارچه صورت و خالهای عروقی مادرزادی مانند ماه گرفته گی می باشد .
عروق های تارعنکبوتی با عبور دادن لیزر از سطح پوست نیز، قابل درمان هستند نور لیزر توسط گلبولهای قرمز خون جذب شده و با افزایش حرارت باعث انهدام رگ می شود .
تعداد جلسات مورد نیاز، درمان با لیزر بسته به اندازه و نوع ضایعه بین ۲ تا ۱۰ بار یا بیشتر می باشد.که به صورت سرپایی انجام شده و در درمان واریس تنها برای وریدهای بسیار ظریف مناسب است. ممکن است قرمزی یا تورم زودگذری پس از کاربرد این روش ایجاد شود.

couperose_rosacea

• جوانسازی پوست

دستگاه FPJ با وجود فیلتر مخصوص و با نفوذ نور به لایه های عمیق پوست قادر به تحریک بازسازی کلاژن و بهبود چین و چروک صورت و گردن می باشد تعداد جلسات لازم بسته به عمق خطوط ایجاد شده در پوست بین ۳ تا ۶ جلسه بوده و سالانه نیاز به یک جلسه تکرار دارد.

faltenbehandlung

• بهبود آثار باقیمانده بعد از عمل جراحی

برای درمان اسکار بعد از جراحی بهترین زمان دوهفته بعد از عمل می باشد که همزمان با ترمیم زخم از فرو رفتگی و یا از برجسته شدن خط جراحی (keloid ) جلوگیری می کند در صورتی که شروع درمان با تاخیر باشد میزان پاسخ به لیزر نیز کمتر خواهد بود جلسات درمان هر دو هفته یک بار می باشد و ادامه درمان بستگی به میزان پاسخ پوست و مدت زمان سپری شده از زمان جراحی بستگی دارد.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به این صفحه http://www.ke-medical.ch/en/hairskin/ke_medical_advantages.htm  مراجعه فرمائید .