دکتر افسانه پورابوالقاسم

  • متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر (دارای بورد تخصصی لیزر، زیبایی، پوست)
  • دارنده گواهینامه لیزر از آمریکا
  • عضو انجمن متخصصین پوست ایران
  • عضو انجمن بین المللی متخصصین پوست
  • سابقه بیش از ۲۵ سال طبابت
  • سابقه بیش از ۱۵سال کار با لیزر

دستگاه لیزر الکساندریت

Apogee در حال حاضر بهترین و پیشرفته ترین دستگاه لیزر الکساندریت موجود در دنیا محسوب می شود . این دستگاه ساخت شرکت Cynosure آمریکا و دارای تائیدیه FDA می باشد . دستگاه  Apogee  ،  در حین کار توسط  دستگاه کولینگ زیمر مدل     Cryo 6 (مولد جریان هوای سرد ) همراهی می شود واین امر باعث می شود   Apogee که موثرترین و کم خطرترین دستگاه رفع موهای زائد می باشد را نیز   به کم دردترین Hair removal  تبدیل نماید.

Power Shape & Megason

دستگاه های Power Shape & Megason

این دو دستگاه از پیشرفته ترین سیستم های درمان سلولیت و چربی های موضعی است که از چهار تکنولوژی Ultrasonic Cavitation  ، رادیو فرکانسی RF ، وکیوم و لیزر کم توان تشکیل شده است . این دستگاه ها استانداردهای CE  و KFDA  را دارند. موارد درمان با  این دو دستگاه شامل : رفع چربی های موضعی و کاهش سایز (شکم ، پهلوها ، ران ، غبغب و بازو) ، چوان سازی و ماساژ و …… می باشد.

دستگاه FPJ

دستگاه FPJ محصول شرکت KE-MEDICAL سویس می باشد این دستگاه با توجه به اینکه قابلیت تنظیم میزان انرژی تابشی ، مدت زمان تابش پرتو (PULSE DURATION ) ،قابلیت تعویض فیلتر که نتیجه آن تولید پرتوهایی با طول موج های مختلف می باشد و همچنین قابلیت تغییر hand piece را دارد که تغییر این پارامترها این قابلیت را به پزشک متخصص با تجربه می دهد تا بتواند طیف وسیعی از یبماریهای پوستی را درمان کند.ضمنا این دستگاه استاندارد CE اروپا را نیز دارد

دستگاه تیکسل

TIXELدستگاهی پیشرفته برای زیبایی و جوانسازی پوست است که با فناوری پتنت شده کمپانی NOVOXEL آلمان ساخته شده است و توانائی درمان پوستهای حساس دور چشم، پلکها، گردن، دکلنه، پشت دست و بدن را دارد. این دستگاه از فناوری نوینی بنام ترمومکانیکال ابلیشن بهرمند است که روشی انحصاری است عمده موارد درمان شامل رفع چین و چروک ها،بسته شدن منافذ،شفاف شدن و افزایش قوام پوست بهبود اکنه های فعال و اسکار های می باشد.

ساعات کار مطب

شنبه تا چهارشنبه : صبح ها : ۱۰ تا ۱۲_ عصرها : ۱۶ تا ۱۸

، پنجشنبه : صبح ها : ۱۰ تا ۱۲